Boccia w Łabuńkach – to już czwarty rok (ZDJĘCIA)

Boccia w Łabuńkach – to już czwarty rok (ZDJĘCIA)

Dwa dni po zakończeniu tegorocznej Zamojskiej Ligii Bocci, wyruszyliśmy na kolejne zawody. Wola walki, chęć wygranej, rywalizacja. Wszytko na nowo! Rozgrywki drużynowe, uczą nas współpracy i taktyki.
Atmosfera jak zawsze była niezapomniana. Gry uczestników ŚDŚ „Krok dalej” i uczniów ZSS „Krok za krokiem” rozgrywane były w znanych nam kategoriach BC1, BC2 i BC3, oraz w grupach rekreacyjnych w pozycji stojąc i siedząc. Udział w zawodach brały się również inne drużyny ze szkół  w gm. Łabunie: Juniorzy kl. I-III, Juniorzy IV-VI oraz Gimnazjum. Barwną kategorią były VIP-y do której zgłaszali się nauczyciele z Łabuń, Łabuniek oraz nasze ulubione Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łabuńkach. Na koniec byłą dekoracja, która była dla wielu niezapomnianym przeżyciem.

Dziękujemy panu Wójtowi gminy Łabunie Wojciechowi Turczynowi, który gościł nas już czwarty rok z rzędu. Dla nas gmina Łabunie jest najbardziej przyjazną dla Polskiej Bocci.

Dzięki Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Łabuńkach nie byliśmy głodni, ani spragnieni. Z uśmiechem na twarzy częstowano nas kawą, herbatą, pączkami oraz pysznym obiadem)..

Dziękujemy koordynatorowi turnieju Pani Agnieszce Pieli za pomysł, zaangażowanie i współorganizację turnieju.

Relacja z pomocą Sióstr „Kresek”:

(przyp. Kasia z Olą, które chwilowo przerwały karierę zajęły 3 miejsce.)

 

Dodaj komentarz